Już po raz 27 odbyła się Olimpiada dla Osób Niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie.

W sportowych zmaganiach brało udział blisko 30 drużyn. Tłumy sportowców z Mazowsza rywalizowały ze sobą w różnych dyscyplinach.

Były m. in. pchnięcie kulą, skok w dal, rzuty do celu, tenis stołowy, ale jak zawsze najwięcej emocji przyniosło przeciąganie liny.

Minutą ciszy uczestnicy wydarzenia uczcili pamięć zmarłego Sebastiana Jędrzejewskiego: Medalisty Olimpijskiego z Abu- Dhabi, Uczestnika WTZ.

W tym roku Olimpiadę transmitowało na żywo radio RPL FM.

Sportowa rywalizacja, doping, konkursy z nagrodami, ogromne bańki mydlane,  występy artystyczne, dobra muzyka i tańce to tylko niektóre z atrakcji tegorocznej Olimpiady.

Wśród przybyłych gości nie mogło zabraknąć przedstawicieli Starostwa Powiatowego, PFRON, mediów, sponsorów oraz Przyjaciół domu.

Na koniec czekała na wszystkich zabawa w rytmach zespołu Holiday!

  Fot. M. Konarski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                               

Olimpijskie emocje!

Darowizny

Uprzejmie informujemy, że przy Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie działa Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "Razem Lepiej", którego jednym z działań statutowych jest wspieranie mieszkańców DPS. Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć działalność Stowarzyszenia 1% podatku dochodowego prosimy w pisanie w deklaracji rocznej (PIT-36, PIT-37, PIT-38)

KRS 0000138075

 Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie będzie wdzięczny również za wszelkie darowizny finansowe, które można wpłacać na konto:

 

60 9042 0003 0000 1775 2000 0010

Bank Spółdzielczy MAZOWSZE