Po raz 26 odbyła się Olimpiada dla Osób Niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie.

W sportowych zmaganiach brało udział 25 drużyn. Tłumy sportowców z Mazowsza rywalizowały ze sobą na wesoło w róznych dyscyplinach.

Były m. in. pchnięcie kulą, skok w dal, rzuty do celu, tenis stołowy, ale jak zawsze najwięcej emocji przyniosło przeciąganie liny.

W tym roku Olimpiadę transmitowało na żywo radio RPL FM.

Całe mnóstwo przybyłych gości bawił Zespół Eliksir. Dotarł nawet klaun! Sportowa rywalizacja, doping, konkursy z nagrodami, ogromne bańki mydlane to tylko niektóre z atrakcji tegorocznej Olimpiady.

Wśród przybyłych gości nie mogło zabraknąć przedstawicieli Starostwa Powiatowego, PFFRON, Urzędu Gminy Bodzanów, mediów oraz sponsorów.

Na koniec czekała na wszystkich zabawa w rytmach zespołu Holiday!

                                                Fotografie: Marek Konarski

Olimpijskie zmagania!

Darowizny

Uprzejmie informujemy, że przy Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie działa Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "Razem Lepiej", którego jednym z działań statutowych jest wspieranie mieszkańców DPS. Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć działalność Stowarzyszenia 1% podatku dochodowego prosimy w pisanie w deklaracji rocznej (PIT-36, PIT-37, PIT-38)

KRS 0000138075

 Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie będzie wdzięczny również za wszelkie darowizny finansowe, które można wpłacać na konto:

 

60 9042 0003 0000 1775 2000 0010

Bank Spółdzielczy MAZOWSZE