Krzysztof Paul- Artysta z Naszego Domu zaprezentował swoje graficzne prace i poezje podczas Międzynarodowego Biennale Terapia i Teatr w Teatrze Nowym w Łodzi. Wystawa wzbudziła duże zainteresowanie, a wiersze wyciskały łzy wzruszenia. Wystawa towarzyszyła spektaklom i warsztatom przez 3 dni trwania imprezy. Wśród nich sławy jak pani prof. Jana Pilatova, prof. Irena Lewkowicz czy prowadzący warsztaty teatralne: Hane Hayha z fińskiego "Tunne Theatre", warsztaty dramy Belg: Peter Schoenaerts.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi: Poleskiemu Ośrodkowi Sztuki za zaproszenie na tą cykliczną imprezę i dni pełne wzruszeń.

                                             Fotorelacja: Marek Konarski

Międzynarodowa wystawa...

Darowizny

Uprzejmie informujemy, że przy Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie działa Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "Razem Lepiej", którego jednym z działań statutowych jest wspieranie mieszkańców DPS. Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć działalność Stowarzyszenia 1% podatku dochodowego prosimy w pisanie w deklaracji rocznej (PIT-36, PIT-37, PIT-38)

KRS 0000138075

 Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie będzie wdzięczny również za wszelkie darowizny finansowe, które można wpłacać na konto:

 

60 9042 0003 0000 1775 2000 0010

Bank Spółdzielczy MAZOWSZE