Komisja XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego " Sztuka Osób Niepełnosprawnych  " Niepodległa od Morza do Tatr wyłoniła laureatów z województwa mazowieckiego.                                                                                                                                                                                                 Wśród nich zacne miejsca zajęli nasi Mieszkańcy i Uczestnicy Warsztatów Terapii działających przy Domu Nad Jarem. Serdecznie gratulujemy i życzymy mnóstwa sukcesów w dalszej pracy twórczej.

Fot. M. Konarski

 

 

Najlepsi na Mazowszu!

Darowizny

Uprzejmie informujemy, że przy Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie działa Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "Razem Lepiej", którego jednym z działań statutowych jest wspieranie mieszkańców DPS. Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć działalność Stowarzyszenia 1% podatku dochodowego prosimy w pisanie w deklaracji rocznej (PIT-36, PIT-37, PIT-38)

KRS 0000138075

 Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie będzie wdzięczny również za wszelkie darowizny finansowe, które można wpłacać na konto:

 

60 9042 0003 0000 1775 2000 0010

Bank Spółdzielczy MAZOWSZE