Trwają Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Abu- Dhabi. Polska ekipa spisuje się naprawdę wspaniale! W ogólnej klasyfikacji mamy już bardzo duży dorobek medalowy...Właśnie otrzymaliśmy informacje, że Nasz Zawodnik Sebastian Jędrzejewski- Uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej przy DPS w Nowym Miszewie wywalczył w Dwuboju Siłowym 3 złote medale!!! Jesteśmy przeszczęśliwi i baaaaardzo dumni. Gratulujemy Sebastianowi i oczywiście trenerowi Mariuszowi Żukowskiemu! To wasz wspólny, wielki sukces!

3 ZŁOTE MEDALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darowizny

Uprzejmie informujemy, że przy Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie działa Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "Razem Lepiej", którego jednym z działań statutowych jest wspieranie mieszkańców DPS. Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć działalność Stowarzyszenia 1% podatku dochodowego prosimy w pisanie w deklaracji rocznej (PIT-36, PIT-37, PIT-38)

KRS 0000138075

 Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie będzie wdzięczny również za wszelkie darowizny finansowe, które można wpłacać na konto:

 

60 9042 0003 0000 1775 2000 0010

Bank Spółdzielczy MAZOWSZE