Skromny i wrażliwy...wyróżniają go pasja i determinacja...od 15 lat trenuje pod okiem Mariusza Żukowskiego w siłowni domu "Nad Jarem" w Nowym Miszewie.

Udział w Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu- Dhabi to przygoda jego życia! W sportowych zmaganiach w stolicy Emiratów Arabskich wzięło udział 7500 zawodników ze 190 państw.

Z Polski wystartowało 64 sportowców.  Sebastian osiągnął tam wszystko, o czym tylko może marzyć sportowiec: 3 złote medale w Dwuboju Siłowym! Jak mówi jego trener "jeszcze nikt nie zaszedł tak daleko". Jesteśmy przeszczęśliwi i bardzo dumni.

Na lotnisku w Warszawie zawodników powitali kibice, rodzina, znajomi i zaproszeni goście a w tym: Witold Bańka- Minister Sportu i Turystyki, Krzysztof Michałkiewicz- Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marlena Maląg- Prezes PFRON, Małgorzata Jarosińska- Jedynak- Wiceminister Inwestycji i Rozwoju.

Wszystkim sportowcom i ich trenerom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteście Wielcy!

Fot. Olimpiady Specjalne Polska

Sebastian Jędrzejewski- Mistrz!

Darowizny

Uprzejmie informujemy, że przy Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie działa Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "Razem Lepiej", którego jednym z działań statutowych jest wspieranie mieszkańców DPS. Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć działalność Stowarzyszenia 1% podatku dochodowego prosimy w pisanie w deklaracji rocznej (PIT-36, PIT-37, PIT-38)

KRS 0000138075

 Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie będzie wdzięczny również za wszelkie darowizny finansowe, które można wpłacać na konto:

 

60 9042 0003 0000 1775 2000 0010

Bank Spółdzielczy MAZOWSZE