"Każda nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku"- powiedziała Pierwsza Dama RP Pani Agata Kornhauser- Duda podczas Gali Finałowej PFRON.

Podróże marzeń- to temat tegorocznej edycji, w której udział wzięło ponad 2 tysiące niepełnosprawnych artystów z całej Polski. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim.

Wśród laureatów na podium stanął p. Marek Jakubowski- uczestnik WTZ przy DPS "Nad Jarem w Nowym Miszewie". Nagrodom i gratulacjom nie było końca. To wspaniałe osiągnięcie i wielka radość!

 

 

Prosto z Zamku Królewskiego

Darowizny

Uprzejmie informujemy, że przy Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie działa Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "Razem Lepiej", którego jednym z działań statutowych jest wspieranie mieszkańców DPS. Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć działalność Stowarzyszenia 1% podatku dochodowego prosimy w pisanie w deklaracji rocznej (PIT-36, PIT-37, PIT-38)

KRS 0000138075

 Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie będzie wdzięczny również za wszelkie darowizny finansowe, które można wpłacać na konto:

 

60 9042 0003 0000 1775 2000 0010

Bank Spółdzielczy MAZOWSZE