Boże Narodzenie jest dlatego, żeby uczyć się miłości, żeby podawać sobie ręce, żeby się uśmiechać do siebie, żeby sobie przebaczać...

Święta zawsze budzą w człowieku nadzieję, a wraz z nią wiele dobra i życzliwości- mówił ksiądz Jana Twardowski.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie lepszy niż obecny, że przyniesie radość, wytchnienie, pozwoli zrealizować plany i marzenia.

Tego życzymy Państwu i sobie. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim Darczyńcom, Przyjaciołom, Znajomym za obecność, nieocenioną pomoc i wsparcie w tym trudnym dla nas czasie...

W imieniu Dyrekcji, Mieszkańców i Pracowników Domu pragniemy złożyć Państwu najszczersze życzenia: zdrowia, spokoju i radości każdego dnia.

 

Podzielić się opłatkiem,

powiedz mi, co to znaczy?

To dobrze życzyć innym

I wszystko im przebaczyć.

Przy wigilijnym stole 

niech obcy gość zasiądzie.

W Twoim rodzinnym kole-

przy opłatku, kolędzie". 

                                "Przy Wigilii" Mieczysława Buczkówna

                                                       Fot. M. Konarski

 

To już pora na Wigilię...

Darowizny

Uprzejmie informujemy, że przy Domu Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie działa Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "Razem Lepiej", którego jednym z działań statutowych jest wspieranie mieszkańców DPS. Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć działalność Stowarzyszenia 1% podatku dochodowego prosimy w pisanie w deklaracji rocznej (PIT-36, PIT-37, PIT-38)

KRS 0000138075

 Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" w Nowym Miszewie będzie wdzięczny również za wszelkie darowizny finansowe, które można wpłacać na konto:

 

60 9042 0003 0000 1775 2000 0010

Bank Spółdzielczy MAZOWSZE